| MeGhosta a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei care au pierce sau care au prieteni cu pierce.Ma gandeam cum e sa ai pierce in buza, si vreau sa stiu daca dupa ce iti faci si ti se vindeca gaura cum se vede cand iti scoti cercelul.Se vede gaura mare sau doar daca stai si te uiti atent?big grin

3 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Pai eu am. se vede o gaura micuta dar nu se vede asa rau.winking

| zuzulik_1907 a răspuns:

Salut. Eu am o prietena care si-a pus un piercing putin mai jos de buza si cand il scoate se vede gaura micuta... dar se vede indiferent de unde o privesti.

| wolfkidgirl a răspuns:

Hei, am avut si eu pierce in buza acum ceva timp si e destul de fainbig grin. Dupa intrebarea ta mi-am dat seama ca o sa'l dai mult jos datorita parintilor sau ca nu ai voie la scoala.Am dreptate?tongue
Daca da, mai bine nu iti fa.De ce? Pt ca se va infecta rau de tot.De exemplu, eu l'am scos i primele 3 zile de vreo 4 ori, iar urmatoarele trei zile buza mea de jos o acoperea pe cea de sus(eu am avut sub buza inferioara). Gandeste'te bine inainte sa-ti puitongue