| InsertName a întrebat:

Hei.Vreau si eu un produs pentru curatarea tenului,farmacie sau plafar. Ceva care se gaseste in Ploiesti si nu costa chiar asa mult, ceva accesibil(pana in 70 lei). Multumeschappy

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Incearca-l pe cel de la vichy normaderm, e foarte bun si previne cosurile, reduce excesul de sebum...

| EmanuelaZ a răspuns:

Buna! Pentru ca nu-mi place sa folosesc demachiant, eu folosesc gelul de curatare fara sapun de la Iwostin. E in jur de 50 lei, dar il ai o vreme destul de lunga. Il gasesti in farmaciile Sensi Blu.