| g3orgi a întrebat:

HEI! Vreau (site-uri) diferite modele de machiaj pentru ochii verzii (verde desch) sau sa-mi ziceti ce culori merg pentru ochii verzi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Culorii` cat mai apropiate de ten. :* maro. crem. culorile apropiate tenului iti scot in evidentsa` culoarea ochilor. fiind verzi ca si ai mei blushing. eu` intr. o zi normala` nu ma machez strident. si` oricunde ma duc lumea spune ca am ochi frumosi :*. deci. cred ca` aceste culori apropiate tenului sunt cele mai adecvate pentru ochii verzi. :* sper ca te.am ajutat. succes. >:d

5 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Nu am site dar ma pricep! foloseste un fard de ochi de culoare piersicii si putin dermatograf bine si rimel daca vrei! poti folosi totusi si o pudra sau un fond de ten! nu folosi in exces! rujul sa fie de o culoare deschisa! e un machiaz simplu dra sofisticat! vei arata super! fundita imi dai? sper ca te-am ajutat!

| qtheodora a răspuns:

Taaz sper ca te-am ajutat
darv trebuie sa-ti faci cont
funda?

| Roock a răspuns:

Si eu am ochii verzi.pai merge mov, crem, auriu dar nu incerca nici odata cu verde.nu arat bine de loc