| Marcela2Diana a întrebat:

Heii acum o saptamana m-am vopsit negru de la un saten deschis cu reflexe roscate si nu m-am vopsit bine adica foarte mult par mi-a ramas deschis suvite pe aici pe acolo. si nu-mi place cum imi sta toata lumea mi-a zis ca imi statea mai bine satena... am vrut sa ma fac cu blond peste dar suvitele care mai sunt satene se vor face blonde air cele brunete se vor deschide un pic sau deloc. ce remedii stiti ca ma poate ajuta sau am observat ca la baie se duce un pic vopseaua.( vreau sa ajung la nuanta mea naturala saten inchis ) puppy dog eyes

1 răspuns:
| denysss99 a răspuns:

Pai nu stiu exact de obicei se duce in timp asta inseamna 3-4 luni dar cred ca exista si dizolvatori de vopsea.dar nu stiu daki bine sa le folosesti.