| marta123 a întrebat:

Heii,acuma cateva zile mi-a iesit un puroi la nas, cum as putea sa scap de el rapid?sad

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste bicarbonat de sodiu impreuna cu suc de lamaie lasa-l sa actioneze 10-15 minute, dupa puroiul va disparea.Nu imediat, dar in maxim doua trei zile nu va mai fii acolo, deformandu-ti fata.

1 răspuns:
| Janetthe a răspuns:

Depinde ce e (jos sau julitura ) trateazate cu crema, apa, sapun, un pic de spirt dar cel mai bine contacteaza doctorul