| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap rapid de cosuri? Mi-au iesit tocmai acum, iar peste 3 zile am un eveniment important

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PRD98 a răspuns:

Foloseste sapunul, cel mai bun tratament.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le acoperi cu make-up

| MihaiNicu23 a răspuns:

Rapid nu prea ai cum decat sa le storci.

| Eduard196 a răspuns:

Rapid poti scapa folosind o masca pentru cosuri. Dar ca sa nu mai apara trebuie sa ai grija de zincul pe care il bagi in corp

| Jsbdjcusjebhxj a răspuns:

Te poți da cu ulei de arbore de ceai peste el și cu spirt după ce le storci un pic