| anonim_4396 a întrebat:

Heii :] :* am 12 ani si vreau sa ma tund stil emo. maine[marti] :] doar ca nu sunt sigura.:| am parul cu aproximativ 4-5 degete peste umar. in martie mm fost tunsa bob. dar este la acelasi nivel la varfuri [stiti voi ce vreau sa zic :) ] dar vreau sa ma tund cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres
ce ma intreb este :E prea strident? sau sa ma tund altfel?:D
va roog :o3 vreau niste sfaturi sau poze gen. asa.:] plss raspuns:o3
scuze de deranj si sper sa nu fi scris prea mlut:] merci :*

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu nu cred că tunsoarea pe care ne-ai arătat-o e stridentă. Cel puţin în poza aia arată bine. Dar gândeşte-te dacă s-ar potrivi la forma feţei tale.

1 răspuns:
| aveam14ani a răspuns:

Ok. am desenat undesen[portret] cu fata mea, si cu aceeasi tunsoare si imi sta destul de binestraight face adica mi-ar sta bine si tunsa pe chelie laughing