| anonim_4396 a întrebat:

:) As vrea sa fac o schimbare de look si m-am gandit sa ma tund asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Credeti ca este o tunsoare ``indrazneata``?:D Nu sunt adepta a stilului emo, insa aceasta tunsoare imi place. Dintre fetele care s-au tuns asa, profesorii v-au atras atentia asupra acestei tunsori?:D
>Funda!:D:D

Răspuns Câştigător
| DuddăBântuită a răspuns:

Pai tunsoarea e "bestiala", sa zic asa. Sunt tunsa ceva de genul eu, si e chiar frumoasa. Si ce aia a mea sa zica profesorii? Daca tie iti place sa nu iti pese de ce zic profesorii :* ca doar nu e parul lor... si un sfat : tunde. teeeee ca e adorabila tunsoarea happy

2 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Si eu m-am tuns asa vara asta dar profesorii nu mi-au zis nimica uni mi-au spus ca imi sta bine eu aveam parul foarte lung acum il am scurt dp cum obserivi poza de la avatarul meu. Eu cand am fost la coafor le-am aratat poza si le-am sp sa ma tunda exact asa. In plus ador tunsoarea asta si este foarte la moda mie mi.a spus coafeza k e filat de la jumatea parului si am vz la multe fete tunsoarea asta. Profesori iti atrag atentia doar daca te vopsesti asa in toate culorile k fetele emo. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. e ff faina tunsoarea. ce sa zic: daca te prine bine fa'o dar nu lasa pe cei din jur sa te controleze... te doare undeva daca profilor nu le place.winking succes funda