| SweetieBeibby a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am facut baie ieri si mi-am pus parul pe hartie igienica laughing Am vazut un tutorial pe net, si parul arat foarte bine. Am dormit si dimineata cand m-am trezit mi-am dat fasiile de hartie jos din par, mi-am dat seama ca semna cu cun clown, nu-mi vine sa cred. Nu stiu ce sa fac ca sa se mai lase, nu vreau sa-l intend pentru ca m-am chinuit destul de mult aseara sa-l fac. Mi-a luat o groaza de timp. Vreau sa ies afar dar nu vreau sa-l prind, as vrea sa-l als liber, dar sa fie mai lasat, sa fie mai lung cum sa zic. e prea scurt fata de cum il am eu drept si arata groazin. Deci ce as putea folosi, sau face ca sa imi stea cat de cat okey. Cel mai rapid si mai bun raspusn primeste funda! :*

6 răspunsuri:
| OnyCf a răspuns:

Eu as spune sa te piepteni un pic ca sa se mai lase. Astfel buclele vor arata mai lejere.
PS: Si eu am vazut un tutorial cu bucle si hartie igienicalaughing

| LamentedSoul a răspuns:

Daca nu-ti place, spala-te pe cap.

| ManeaAlex a răspuns:

Fa iar bae si usucal cu feonuwinking big grin

| Lovwly a răspuns:

Stropeste-l cu putina apa.

| Chupulix a răspuns:

Lasa-ti parul in fata si da-i cu mana prin el (doar la radacina) pana se mai desprind buclele, apoi aplica spuma. big grin

| QuiPp a răspuns:

Pentru inceput nu folosi placa pentru a-l indrepta(nu folosi nimic cu caldura), iti va face parul sa arate mai urat.Laptele ajuta la indreptarea parului + ti-l hidrateaza, de asemenea poti sa mai folosesti si uleiul de cocos, iti va oferi un aspect mai drept, mai stralucitor :*.