| anonim_4396 a întrebat:

Heii!:]. Am si eu o intrebare.
Inafara de demachiere. laptisorul de matca este bun si pentru ingrijirea fetei?

Si inca o intrebare. fiind putin cam gras. Poate ingrasa tenul?

Multumesc!:]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai tenul gras, acneic, cu puncte de sebum, nu folosi acest produs. Este f.f.important sa-ti faci tratament cosmetic de curatare ten dupa care sa folosesti produse cosmetice potrivite tipului tau de ten.Anamaria, cosmeticiana. 0740083891

2 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Pentru ingrijirea fetei, iti recomand produse naturale cu ingrediente organice, ca de exemplu:
http://www.sheabynature.co.uk/product_info.php?cPath=88&products_id=402

| oriflame4u a răspuns:

Http://oriflame4u.wgz.ro/menu/formular-contact Te asteptam si pe tine aici! Vei beneficia de consiliere cosmetica gratuita si o oportunitate de nerefuzat