| xgeanina a întrebat:

As vrea sa-mi fac niste suvite roscate cu nuantatorul, am parul saten inchis si sunt tunsa bob asimetric ar fi o posibilitate sa imi fac una la breton, dar eu nu vreau doar una ci mai multe, puteti sa-mi dai niste idei sau poze? Fundaa >big grin

Răspuns Câştigător
| andreeaoprea a răspuns:

Hei nu vreau sa te dezamagesc, dar daca nuantatorul e mai deschis decat parul tau(si rosu sigur e mai deschis decat satenul inchis) nu se va prinde nimic pe parul tau, deoarece nuantatorul doar coloreza, nu iti si deschide culoarea parului. stiu din experienta. am facut-o pe o prietena cu nuantator roscat si abia se vedea si ea are parul saten mediu.

10 răspunsuri:
| SweetDreams a răspuns:

Inainte sa folosesti nuantatorul trebuie sa iti decolorezi suvitele pe care vrei sa le faci, altfel nu ai sanse sa iti prinda culoarea in par, mai ales ca ai o nuanta destul de inchisa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc de blond folosesti rosu : http://www.fanpop.com/......-wallpaper xoxo.

| aaadddyyy a răspuns:

Buna xgeanina eu zic ca ar merge dar depinde si de nuanta de rosu a nuantatorului asta pentru ca parul tau este destul de inchis poti sa iti faci mai multe suvite in breton dar si in restul parului, iti poti face unele mai groase poti sa te joci cum vrei iar daca nu iti place vei scapa foarte repede de ele

| boregore a răspuns:

Si tunosarea chiar conteaza...rolling on the floor))

| xgeanina explică (pentru boregore):

Imi dai de inteles ca tu n-ai viata. Numai prosti in lumea asta, doamne rolling eyes. Logic ca conteaza

| boregore a răspuns (pentru xgeanina):

E clar ca n-ai pus mana pe un nuantator toata viata ta laughing. la faza cu prosti cu siguranta vorbeai despre tine laughing

| xgeanina explică (pentru boregore):

Cred ca ai pus mana tu pe nuantator tu si pentru mine. GAY, you`re so stupid. E evident ca nu vorbesc despre mine ci despre tine, nu as face referire la mine. So ****.

| boregore a răspuns (pentru xgeanina):

Ai o gandire comunista. Esti indoctrinata. Pentru tine, Ceausescu era un model de urmat.
Daca tot esti asa bun la engleza, ar trebui sa stii ca topica cuvintelor e alta.
Esti un copil ingust la minte.

| xgeanina explică (pentru boregore):

Deci tu recunosti ca te-ai facut cu nuantator, ok mi-ai dovedit ca esti travestit. Apropo sunt fata draga baiatule care n-ai viata si care presupun ca nu iesi afara din casa si stai toata ziua pe TPU ca sa vezi cum iti raspund eu la comentariile tale idioate si nereusite

| xgeanina explică (pentru boregore):

Btw se scrie tunsoarea nu "tunosarea" ca tot stii tu sa predai lectii de romana iti cam trebuiesc si tie