| anonim_4396 a întrebat:

Heii... as vrea si eu niste site-uri de modficat\ editat poze cu rame si efecte sa imi faca poza sa arate gen ca a unei vedete! Dau funda!

5 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Sa arate ca a unei vedete? laughing))) eventual iti scrii pe ea si numele cu litere de tipar, paietat, cum altfel, si cat mai roz. sau bagi statusuri dinalea ''***, i'm original :X:X'', ca na, ne respectam!

| cristhine022 a răspuns:

Pizap.com

| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Pozi folosi pizap picsart line camera cu care iti poti face poze si poti sa le si editezi sper ca te-am ajutat.

| WolfEnergy a răspuns:

Pai incearca cu pizap.com.

| PinkSelfie1345 a răspuns (pentru WolfEnergy):

Am incercat si nu imi prea place! MS ORICUM!