| PastelBlueCupcake a întrebat:

Heii! Ati comandat vreodata produse de pe ebay? Cam cat costa transportul daca e vorba de China? As vrea sa imi cumpar niste peruci pentru cosplay. Daca aveti idee de unde alt undeva as putea sa fac rost mai simplu si mai ieftin, va astept raspunsurile. multumesc :3 (^.^)

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Se trimite si cate 2-3 bucatie, dar nu se merita, sunt costuri foarte mari, plus ca ai putea sa-ti iei o teapa frumoasa de pe ebay niciodata nu sti ce-ti poate trimite vanzatorul. Perucile alea daca le cauti mai bine, sigur dai de ele si in Romania.

1 răspuns:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Costa mult, dureaza ceva vreme, probabil platesti si vama. In general chinezii trimit doar cate o mie de peruci, nu 2-3 cum probabil doresti tu...

| Jipa95 a răspuns (pentru Lucian_Magnus_1980):

Se trimite si cate 2-3 bucatie, dar nu se merita, sunt costuri foarte mari, plus ca ai putea sa-ti iei o teapa frumoasa de pe ebay niciodata nu sti ce-ti poate trimite vanzatorul. Perucile alea daca le cauti mai bine, sigur dai de ele si in Romania.