| CeVorbestiMa a întrebat:

Ati mai comandat de pe ebay? Vreo parere? Banuiesc ca daca comand un produs sa zicem din China transportul costa mai mult decat daca as fi comandat din Ungaria, nu? exista vreo metoda prin care sa-mi dau seama cat m-ar costa o comanda pe ebay?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand selectezi produsele si incepi comanda ti se vor afisa si costurile pentru transport

| DAnc3 a răspuns:

Daca vrei sa comanzi ceva din China ia de pe Aliexpress e acelasi lucru cu Ebay si transportul e gratis.

| PogChamp a răspuns:

Toate detaliile si taxele iti sunt afisate in momentul in care doresti sa faci check-out-ul. Ocazional mai sunt oferte din China cu free shipping in lume, insa o sa ia ceva sa-ti ajunga la usa casei.