| BabyDoll a întrebat:

Heii buna! Cine ma ajuta si pe mine cu o mica, mare problema. sad
Acum 2 zile am mancat nuci si au invelisul acela verde plin de iod. si acum sunt neagra pe degete straight face. Ziceti-mi va rog cum pot scapa de negreala de pe maini crying.
Funda!

Răspuns Câştigător
| stefy_8347 a răspuns:

Trebuie sa te speli pe maini cu clor.Ca se duce numai daca te speli cu clor apoi te clatesti(dar trebuie sa stai mult cu mainile in clor ca aiba efect). Sa stii ca chair merge ff bine cu clor.

9 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Te freci cu rosii crude sau cu lamaie.

| baru a răspuns:

Salut. Din cate stiu eu, cu sare de lamaie. Pa

| Panda15 a răspuns:

Spala-te cu sare de lamaie merge sigur 100% 1000%

| mary a răspuns:

Cred ca nu mai e nevoie sa-ti spun si eu... laughing chestia este ca mi-am adus aminte de cand eram mica atunci cand mancam nuci din pomul din curtea casei (care nu mai este sad ) si apoi eram neagra/verde pe maini. si mama imi zicea mereu ca or sa rada copiii la scoala de mine. de unde ca toti copiii aveau asa ceva pe maini.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună Maddy!

Spală-te cu apă caldă şi săpun, apoi cu sare de lămâie!
Se v-a duce garantat, şi fă asta de vreo 2, 3 ori!

| WickedBoy a răspuns:

Clor, perie de sarma si clor din nou.Si cred ca o sa ai nevoie de anestezicstraight face

| BabyDoll explică:

Merci mult pentru raspunsuri big hug pacat ca trebuie sa dau decat unei singure persoane fundita sad

| frvtel a răspuns:

Spala-te cu apa si sare de lamaie.

Răspuns utilizator avertizat