| georgiana999 a răspuns:

Cea cu nr 4 e cea mai buan din ele ( am incercat rowenta si mi-a ars parul si nici 5 sec nu am lasat placa pe par ) dar cea mai buna este INStyle face reclama la TV si plus ca iti poti face orice coafura cu el si poate fi folosit zilnic big grin

| Adda28 explică (pentru georgiana999):

Placa de care spui tu am achizitionat-o si s-a stricat in 2 saptamani.

| georgiana999 a răspuns (pentru Adda28):

Ciudat eu o am de 5 luni

| Georgii13 a răspuns:

Pai as spune ca a 3-a.dar cea mai buna este asta:http://www.onestop.ro/......--pid39066