| laviii a întrebat:

Heiihappy! Cat costa la salon un epilat in zona inghinala?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Partial - 15-20
Total - 25-30
La mine la salon e asa: partialul-15 si totalul-20

| ღAღdღaღ a răspuns:

Buna,Laviii! Pai eu am fost la salon acum 2 saptamani si stiu ca era 40 sau 45 de roni(lei).Dar,eu m-am tuns,mi-am facut codite impletite,am facut masaj, m-am epilat si pe picioare si pe zona inghinala, mi-am facut manichiura si pedichiura si am dat vreo 350 lei, dar stiu ca epilarea in zona inghinala era 40 sau 45 lei.Dar,tu poti sa te faci singura acasa, mai usor cu crema depilatoare, cu ceara.BAFTA!happy

| Lavynyku a răspuns:

Depinde ce salon alegi. daca e de fite sau un salon normalhappy In acest caz, mai mult de 20 de lei nu o sa te coste. Cel putin in orasul in care stau eu, acesta este pretul happy

| GingerBread_7059 a răspuns:

Vreo 10 lei, dat trebuie sa semnezi un act cum ca accepti sa se faca peruca faciala din par pentru copiii cu pubertate intarziata... succes! astept fundita :*