| AlexandraHNY a întrebat:

Heii happy caut pe cineva care pune unghii false cu gel acryl nu conteaza, sa tinaa ff bine atat, pentru ca sunt destul de ocupata si nu vreau sa raman fra vreuna
sunt din buc:*
e urgent:*happy mersi anticipat

3 răspunsuri:
| A2M a răspuns:

Esti din bucuresti..pai mergi la un salon! Sunt destule.

| AlexandraHNY explică (pentru A2M):

Sunt intr-adevar saloane. am fost pana acum la 4 saloane deluxe [Vogue Perfect Nails Lyly Stile Russian si Paris Estetic Beauty], am dat cate 2 milioane si ceva pe ele, ca dupa cateva zile sa intre aer sub ele, sa se duca gelul sau chiar sa pice.nu sunt pretentioasa dar chiar am fost dezamagita

| A2M a răspuns (pentru AlexandraHNY):

Da, stiu ca ia mult si fac cam aiurea. o sa intreb pe cineva care isi face mereu, tot din Bucuresti si stiu ca era multumita. dar cred ca mai dureaza o saptamana pana iti raspund..macar sa incerci.