| Adorsafiucopil a întrebat:

Heii, ce imi recomandati sa-mi iau inel cu moustache sau lant? (vreau pareri si motive de ce ati alege "x" si nu "y")

7 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Lant normal, este foarte simplu de ce. pentru ca iesi mai mult in evidenta cu un lantisor'. Dar na'. asta este parerea mea, bafta. Sper ca te-am ajutat.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, Adorsafiucopil!
Eu as alege lantul pentru ca se poarta mai des, se poate asorta ușor cu hainele iar un inel moustache este pe 2 degete ceea ce il face destul de incomod. Inelele Moustache au tendința sa aluneca de pe deget(e) din cauza design-ului lor Putin mai neobisnuit. Daca sunt contra-facute, inelele se vor strica/dezlipi din primele zile, iar lantisoarele vor tine mai mult, +ca sunt mai chic.
Asta e doar parerea mea, decizia e a ta!;-]
O seara placuta!

| gratie a răspuns:

Sincera sa fiu nu sunt adepta inelelor, un lant ar fi mai la moda din ce am vazut eu prin revistele pentru adolescenti mai ales ca inelele pot fi incomode si nu le poti purta oriunde..pe cand cu un lant iesi in evidenta, stralucesti si te simti in largul tau :* Sper ca te-am ajutat!

| cappytempo a răspuns:

Cu siguranta inel, e mai la moda :p

| corinasweety17 a răspuns:

Buna,
In primul rand, depinde foarte mult ce fel ce accesoriu preferi, care dintre ele ti se pare mai comod si cu ce iti este mai usor sa accesorizezi o tinuta.
Eu as alege un inel, pentru ca dupa parerea mea se potriveste cu mai multe tinute, pe cand lantul nu poate fi purtat spre exemplu peste un tricou cu prea mult print, pentru ca ar deveni incarcat. In plus, inelele pe 2 degete nu mi se par incomode deloc, si fiind mai mari cu siguranta vor fi observate.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru corinasweety17):

Eu nu-mi pot misca calumea degetele cu el si m-am zgariat la ochi laughing Da! Cu inelul rolling on the floor

| corinasweety17 a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Auchy! Cu inele de 2 degete ma descurc ok si nu mi-am vatamat nicio parte componenta, dar mi-am luat acum ceva timp un inel pentru 3 degete cu trandafiri, foarte dragut de altfel, dar cu care am reusit sa ma zgarii si pe mine, si pe cativa prieteni.