| LorenaMaria1996 a întrebat:

Heii! Ce mi se poate intampla daca nu platesc factura la oriflame? (de 250 ron)

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu te-as sfatui sa platesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te caute niste firme de recuperari care te vor bate la cap sa platesti factura pana te dau in judecata si intr un fel sau altul, pe cale legala vor obtine banii de la tine, ba mai mult vei plati si cheltuielile de judecata. Au si un comunicat oficial pe treaba asta

http://ro.oriflame.com/news/show.jhtml?content=ne_items-20400113

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Iti recomand sa platesti, ca sa eviti problemele.
O zi buna.

| vladionut94 a răspuns:

Astepta 3 ani pana se prescrie factura ca so dat o lege mai demult care stipuleaza ca daca trece 3 ani nu mi au drept sa iti ceara bani pentru ca so prescris exceptie fac bancile
ps: eu am castigat in instanta de nu a mai plati 5000 lei pentru ca o trecut 3 ani zile de cand nu am mai platit factura

| cristiansonix a răspuns:

Mai bine platestelaughing

| anamaria0974 a răspuns:

Iti baga penalizarii