| LauraEU a întrebat:

Heii :* Cum as putea sa-mi prind parul pentru a purta o bendita pe cap (pe frunte) nu as vrea sa-mi las parul pe spate pentru ca mi-e foarte lung si mi se incalceste.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| broxi a răspuns:

Poooi.

-2 codite joase, chiar in spatele urechii, impletite sau neimpletite
-o coada joasa, chiar in ceafa impletita sau nu.

Alte idei nu mai am, dar ai putea incerca orice fel de impletituri dragute si peste sa iti pui bendita happy

Sper ca am ajutat big grin

| LauraEU explică (pentru broxi):

Mersi mult o sa incerc big grin

| broxi a răspuns (pentru LauraEU):

Cu placere happy

Si ai putea incerca chiar si o coada de cal in varful capului daca iti sta bine asa happy

3 răspunsuri:
| Madutza95 a răspuns:

Poti sa il impletesti intr-o coada care sa vina pe o parte. in niciun caz sa il prinzi tot la spate, coc sau ceva de genu. fa-ti o coafura care sa iti aduca o parte din par in fata. poti chiar sa iti faci o coada de peste(arata dragut si e si simplu de facut)