| AllllleeeexAndraaaa a întrebat:

Heii big grin. Stie careva ceva tratamente pentru par, sau orice mod de a-l face sa creasca mai repede? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Nivea long repair si mi se pare ca functioneaza.( oricum daca ai parul uscat te ajuta ). Deci eu zic sa iti inlocuiesti samponul obisnuit cu el.( e 14 lei) daca nu il vrei pe asta iti recomand Garnier cu balsam garnier( mi-a crescut parul foarte repede cu el, mi se pare ca mai repede decat cu Nivea)

3 răspunsuri:
| SunIsUp4ever a răspuns:

Sal, incearca uleiul de ricin merge mereu intr-un timp foarte scurt.