| Anna_8414 a întrebat:

Dacă vrei sa te transferi la alt liceu trebuie sa plăteşti sau doar după medie? [ Scuzaţi categoria ]

Răspuns Câştigător
| Alessell1 a răspuns:

Buna,si eu m-am mutat anul acesta la alt liceu, si nu trebuie sa platesti nimic, doar daca vrei un profil mai bun fata de cel la care ai fost, dai o diferenta de o materie sau doua. pa-pa.

5 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Cred ca platesti doar la alea particulare. La cele de stat e necesara doar media. (cel putin asa cred)

Răspuns utilizator avertizat
| coMpLeT a răspuns:

Decat media conteaza, nu trebuie sa platesti nimic.

| Stratovarius a răspuns:

De platit absolut nimic...ai nevoie sa ai media mai mare decat ultimul din clasa(teoretic) dar stiu cazuri unde au intrat oricum!

| alice_6172 a răspuns:

Trebuie sa dai niste diferente big grin
si eu m-am transferat la alt liceu si a trebuit sa dau niste diferente pentru ca aveam profil diferit