| AddaSunnii a întrebat:

Heii happy Dati-mi va rog ceva idei, cum sa port tricourile vechi. Sunt cam naspa, si nu stiu cum le-as putea purta, pentru ca nu sunt uzatehappy Cea mai buna idee primeste funda happy Mersi anticipat not worthy.

Răspuns Câştigător
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Sclipici si cariocilaughing))))

2 răspunsuri:
| XOXOyoXOXO a răspuns:

Le poti adauga dupa plac forme din blug sau un alt material (formele ar putea fi:inimioare, stelute etc...)sau daca spatele tricoului sau fata lui sunt goale(fara model)poti sa imprimezi ceva care iti place pe elbig grin

| TarkaN a răspuns:

Ia un tricou vechi cu niste blugi noi pantaloni orice dar noi