| BigsmilexD a întrebat:

Heii.
De cate ori pe saptamana este recomandat sa te speli pe cap?
Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| dyana_2819 a răspuns:

Recomandat este sa te spei de 2-3 ori pe saptamana dar eu ma spal doar o data deoarece am o prietene care s-a spalat de la 8 ani pana la 12 ani de 2 ori pe saptamana iar acum la 13 ani trebuie sa se spele de 4 ori pe saptamana deoarece i se ingrasa foarte repede parul

cu cat te speli mai des cu atat ti se ingrasa parul mai repede

PWP... sper ca te-am ajutat

11 răspunsuri:
| SelenaGomez_1698 a răspuns:

2 sau 3

| CrissCC a răspuns:

de 2 ori happy

| Geo_1380 a răspuns:

De cate ori este nevoie.Depinde de parul tau. Daca are tendinta de a se ingrasa il poti spala de 2-3 ori. Daca e uscat, e foarte bine sa-l speli doar o data.happy

| Mirela14 a răspuns:

De 2 sau 3 ori

| EuSiCuMine a răspuns:

3 ori in special. Dar, daca iti simti tu parul gras deoarece ce intampla des acum de la calcura pentru ca transpiram. te poti spala mai des, cel mai bine este sa te spelii cand simti tu nevoie nu cand zic altii:*:*

| gabi1994 a răspuns:

De 3 4 ori vara iar iarna de 2 3ori maxim funda?

Abh
| Abh a răspuns:

In functie de tipul de par, daca e foarte gras, chiar zilnic.

| blackporcelain a răspuns:

Cu cat te speli mai des,cu atat se ingrasa si esti nevoit sa-l speli mai des, in mod norma o data, maxim de 2 ori

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Maxim sasa cai!
OMG OMG!

La subiect!

Pai de`obicei de 2-3 ori pe saptamana! Este recomandat sa te spelii mai des,altfel vei avea o problema cu paduchii!
Vei rade tu,dar asa e.
Daca nu te speli, nu stiu, 3 saptamani la rand, vei avea niste gandaceii prin par!

O zii superba iubita!

| Diana3 a răspuns:

De 2 ori

| MirelaVL92 a răspuns:

Eu una pe saptamana ma spal de 2 ori, cred ca asa e cel mai bine. acum depinde.