| fabi14 a întrebat:

De cate ori pe saptamana este bine sa te speli pe penis?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De minim doua ori pe zi, la dusul de dimineata respectiv seara, cu apa calda multa si sapun, decalotand cu blandete si insistand mult in santul balano-preputial pentru indepartarea smegmei.

| fabi14 explică (pentru Brigaela):

Sunt elev pe clasa 8 am 14 ani

| Brigaela a răspuns (pentru fabi14):

Deci dimineata dupa trezire si seara inainte de culcare. Sigur, daca vii acasa de la sport, faci dus ca nu poti sta ore intregi murdar dupa ce ai transpirat si atunci, automat, te speli si pe penis corect. la fel vara, nu trebuie sa bati in cuie cele doua spalari. Ele trebuie sa fie obligatorii, dar in cursul zilei te mai poti spala cand simti nevoia. Am intalnit barbati care se spala aproape la fiecare urinare, decalotand cu grija.

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De minim doua ori pe zi, si ori de cate ori este nevoie.

| Emilian65 a răspuns:

Igiena penisului trebuie facuta zilnic, cu apa calda si sapun. La final clatesti penisul, bine, cu apa calda.

| minrest a răspuns:

In fiecare seara si in plus la nevoie.

| MskDesign a răspuns:

In fiecare zi, ca si dusul de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ori p zi adica cam de 14 ori pe saptamana

| Hitback a răspuns:

Cel mai bine e sa nu te speli. Daca nu te speli o sa iti vina un miros care atrage fetele. Stai nespalat la ciocan 2 saptamani si imi zici cum ewinking.

| Criminal2 a răspuns:

De fiecare data cand faci dus.

| fabi14 explică (pentru Criminal2):

Mersi

| Criminal2 a răspuns (pentru fabi14):

Cu placere.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Niciodata nu strica o igiena intima buna, cu cat mai des cu atat mai bine happy