| tutu a întrebat:

De cate ori este normal sa te speli pe cap intr-o saptamana?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De 2-3 ori.

| Ana a răspuns:

Este normal de cate ori este nevoie, depinde si de par, daca ti se ingrasa repede te speli mai des, daca nu mai rar.

lolita
| lolita a răspuns:

De cate ori este nevoie, baietii se spala zilnic dar fetele la doua zile.

| JuAl a răspuns (pentru lolita):

Tu ai facut statistica asta?

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Normal este sa-l speli o data, maxim de doua ori. Dar daca ai probleme cu parul si se murdareste foarte repede, atunci il speli de cate ori este nevoie. Eu una il spal o data, dar foarte bine si imi tine destul de mult timp sa-l clatesc (eu il am si lung). Clatitul e cel mai important!

| Daiana_1737 a răspuns:

Eu ma spal o data la doua zilewinking

| jolie a răspuns:

Daca ti se ingrasa repede de 3 ori daca nu de 2 ori e suficient daca te speli pre des nu e bine pentru firul de par

| andreimicutu a răspuns:

Depinde. Daca parul tau se ingrasa repede este recomandat de 2-3 ori pe saptamana daca nu si mai des.

| imiplacemov a răspuns:

De cate ori simti ca ai tu nevoie. Indicat pentru rezistenta parului este cat mai rar, dar daca ti se ingrasa poti sa te speli cam de 2 3 ori.

| cristiiiiiii a răspuns:

Cam la 2-3 zile

| rvr a răspuns:

De 2-3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de 2-3 ori pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2-3 ori eu mi-l spal in fiecatre zibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal de 2 ori... depinde daca se ingrasa de 3 ori.

| Deliiiia a răspuns:

Depinde de scalp. De 3 poate chiar 4 ori daca este predispus sa se ingrase, iar la unul normal de 2 ori. Succes!

| Beny95 a răspuns:

Eu din cate am cautat pe internet in medie pe saptamana de 2 ori, acum depinde de par. Eu ma spal de 3 ori, cum ar veni : Marti, Joi si Duminica.

| puisor25 a răspuns:

E bine sal speli de 2 ori