| amelie00 a întrebat:

Heii,dupa cum am mai spus mi-am tuns parul destul de scurt.Acea cuafeza mi la filat si mi la tuns foarte mult in scari, iar acum imi pare foarte rau.Imi doresc sa am din nou parul lung,mi-as dori sa il am cam pana la burta sau cam asa ceva, dar stiu ca asta nu se poate cu una cu 2.Acum vreau sa incep sa-mi pun petrol pe par[am auzit ca e bun] si am mai folosit ulei de ricin cu galbenus.Stiti si alte metode pentru a-mi creste parul?
Astept cat mai multe raspunsuri si scuzati categoriapuppy dog eyes
Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| nesuferit a răspuns:

Sa te tunda in sens invers