| deya100 a întrebat:

Heii,imi doresc un tatuaj, cam cat ar costa? Vreau unul micut pe picior :3

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

De la 50 ron in sus

| raMLesS a răspuns:

Depinde, poate costa între 50-100 lei dar poţi întreba pe ăla care iti face tatuajul.

| Ruxandra15 a răspuns:

In ce oras stai? Depinde de la artist la artis. In jur de 150-200. Sunt care fac si cu 50 si sunt foarte buni la ceea ce fac.

| MayhemChimera a răspuns:

Buna,un artist tatuator bun face o litera cu aproximativ 80 de lei. Daca vrei un tatuaj mic si bine facut, ar trebui sa cauti un tatuator bun si sa scoti din buzunar in jur la 130-150 de lei. Sper ca te-am ajutathappy

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Între 20 si 50 de lei

| Master96 a răspuns:

Maxim 40 de lei...desi eu am dat un pret prea mare.
Mi-am facut si eu unul mic si am dat 25 de lei pe el! Costul NU difera in functie de locul unde il faci!

| natasa1438736 a răspuns:

Pai depinde de forma lui, asa in jur de la un mil in sus ( mentionez depinde ce forma are )