| aLLu17 a întrebat:

Am un semn pe picior si as vrea sal akopar cu un tatuaj...cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

N-am nici cea mai vaga idee, dar stiu ca depinde cat de mare il vrei. O prietena de-a mea si-a facut un tatuaj putin mai maricel si a dat pe el 2 mil.A, si mai conteaza si la ce preturi lucreaza persoana respectiva la care o sa mergi. Eu zic sa cauti pe cineva care stie sa tatueze si sa il intrebi pe el, pentru ca e singurul care iti poate spunde adevarul.

| HasisS a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci...depinde daca il vrei color, depinde daca te duci la un salon sau ti-l faci intre blocuri...
Se duce de la 50 lei la cateva mil.Nu-i mult pentru un lucru pe care il ai toata viata.

| Mateitza18 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun foarte exact pretul deoarece acestea difera de la un salon la altul in medie preturile sunt cam asa
Tatuaj black and grey : 3, 5 ron/cmp
Tatuaj color : 4 ron/cmp
Tatuaj cover up (acoperire ) : 4, 5 RON
De obicei tatuajul trebuie sa aiba minim 100/150 ron

| LaVy_9485 a răspuns:

Depinde cat il vrei de mare happy