| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Heii,TPU! Voi ce fel de tatuaj v-ati face si unde? Eu unul la glezna piciorului cu un fluturas micut sau semnul pacii. Astept si parerile voastre pentru ca pe la 17 ani vreau sa-mi fac unul.Dau si fundita happy

Răspuns Câştigător
| Johnd94 a răspuns:

Eu am 3 tatuaje. Primul tatuaj facut in octombrie 2012 pe ceafa, initialele mele incadrate in raze de soare. Al doilea tatuaj este facut undeva in martie-aprilie 2013 pe coaste, initialele parintilor meu, dar acesta inca nu este terminat, iar al treilea tatuaj este facut in iulie 2013 daca nu ma insel si este in partea dreapta a abdomenului, un A incoronat, initiala fratelui meu si a celui mai bun prieten.

TREBUIE SA STII CA ATUNCI CAND ITI FACI UN TATUAJ TREBUIE SA FACI CEVA CARE SA TE CARACTERIZEZE, SA NU ITI FACI ORICE DOAR PENTRU A AVEA SI TU UN TATUAJ. GANDESTE-TE LA TINE, LA CEEA CE TE CARACTERIZEAZA SI IN FUNCTIE DE ASTA ALEGE TATUAJUL SI ZONA IN CARE IL FACI.

Succes!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa imi imprim ceva permanent pe piele? Ce fac daca peste 10 ani ma razgandesc? mi se par o prostie tatuajele.

| LoveMeForMe a răspuns:

Eu am unul pe umar mare cu semnul infinit. [un opt culcat].