| diana_1758 a întrebat:

Heii, imi puteti recomanda si mie un salon in Bucuresti, care sa penseze bine? Adica de incredere:/ daca se poate cev cunoscut gen GETT'S stie cineva cat e un pensat acolo?
Dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| Beatrice1111 a răspuns:

Eu am avut experiente bune la unirea de langa mega image si la geta voinea. dar sunt cam scumpe, 36 lei si 30 sau mai mult ca depinde de locatie. Dar macar nu m-au ciopartit. Si am mai auzit de la prietene de un salon in sect 3. aici e linkul proprietarei: http://www.informatiiprofesionale.ro/author/anca-lupulescu

5 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Daca vrei un salon cunoscut si la care se penseaza bine, iti recomand Anastasia Beverly Hills http://www.anastasiasoare.ro/ E 150 de lei un pensat :)

| PsychologistT a răspuns:

Cu un pret bun, iti recomand Diva Beauty Salon din Tineretului,
Penseaza foarte bine una din fete, si costa 12 lei.

| Pantale_Mirela_1989 a răspuns (pentru PsychologistT):

Buna, imi poti da si mie te rog numarul de telefon de la acest salon..pt ca nu le-am gasit site-ul oficial

| PsychologistT a răspuns (pentru Pantale_Mirela_1989):

Da, sa intrebi de Claudia, ca ea e cea buna.

| iubb2000 a răspuns:

Pai mai mult de 20lei nu cred ca este