| Adorsafiucopil a întrebat:

Heii, cand v-ati pensat prima oara? Si la ce varsta credeti ca ar trebui sa se penseze o fata?

10 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pe la 13-14.Nu e o varsta pentru asta, cand pur si simplu ti se pune pata ca trebuie sa te pensezi.

| товарищ a răspuns:

Depinde cum cresc sprancenele. Eu m-am pensat doar intre spatiul dintre sprancene, le aveam intersectate, eram Ed. rolling on the floor)

| AlessandraCoco a răspuns:

Eu la 13 ani!

| Aphrodytha a răspuns:

Nu consider ca varsta ar trebui sa iti zica asta, daca tu esti nemultumita de forma lor, sau te-ar face sa te simti mai atragatoare niste sprancene bine definite, la ce varsta vrei, eu de la 13 ani am inceput.

| GlossyBabe a răspuns:

Depinde de sprancenele tale! Daca le ai dese poti sa iei putin din forma si sa le aranjezi de la orice varsta! Cand esti tu deja constienta si atenta la detaliul acesta inseamna ca esti destul de matura! Verisoara mea are 13 ani si se penseaza de 1 an! Fundita?

| bybyu a răspuns:

Eu inca nu m-am pensat pentru ca nu e nevoie, dar dupa parerea mea de a 14-15 ani incolo (eu am 14)

| justanotheralien a răspuns:

Eu am 15 ani si nu m-am pensat niciodata. Depinde, acum. Daca ai sprancene groase si dese, pe la 13 ani.

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna draga mea kiss! Eu m-am pensat prima data in clasa a 6-a, m-am pensat la salon ca sa-mi dea o forma si acum ma pensez singura. Mie mi se pare ca m-am pensat "la timp" ca sa zic asa laughing adica nici prea devreme nici prea tarziu. happy

| anonim000x a răspuns:

Eu m-am pensat pentru prima oara la 13 ani cu sau fara cateva zile(nu mai stiu exact). Atunci doar mi-am despartit sprancenele, deoarece erau unite si am inceput sa le dau o forma dupa3-4 luni.