| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Imi recomandati si mie o crema, lotiune ceva.pentru fata? Am tenul normal.foarte putin cosuri pe fata, din cand in cand.Si cu toate astea as vrea sa imi cumpar ceva. pentru a. mi curata si eu tenul seara sau dimineatea depinde.adica il simt de multe ori asa neingrjit.Ma gandeam la crema Nivea pure&natural pentru ten normal si mixt. dar nu stiu daca e buna thinking Ceva recomandari?

Funda!

3 răspunsuri:
| Deyutsa_2784 a răspuns:

Heii. eu folosesc masca cu namol planet spa de la avon o data pe saptamana si sunt multumita de aspectul fetzei dupa aplicare. In rest seara demachianthee hee. Si da, crema aceea de la nivea e buna pentru hidratare

| somebody30 a răspuns:

La mine cel mai bine a functionat gama Bioten de la Elmiplant. Demachiant, gel de curatare si lotiune tonica. Nu sunt scumpe si sunt chiar foarte bune fata de produsele pe care le-am folosit inainte( firme mari si cunoscute si preturi la fel de mari). Dupa ce te demachiezi, aplici gelul acela de curatare si apoi lotiunea tonica. Toate miros ff bine si iti lasa senzatia de curat...Eu sunt foarte multumita

| PokeEdy a răspuns:

Loreal