| Zuzuuu a întrebat:

Ce crema/lotiune imi recomandati pentru curatare si ingrijire (ten mixt). Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeama de lamaie aplicata dupa curatarea tenului dimineata si seara. face minuni in cel mai scurt timp, iar ptu gomaj:
-disc demacheant+zeama de lamaie+1 lingura de zahar. minuni nu alta. succes.

| BlueOctober a răspuns (pentru anonim_4396):

Heeeeeeeey nu e corect.ii trebuie si ceva hidratant, lamaia e cam astrigenta..nu? eu folosesc ulei de maslinetongue e super ok dupa ce te dai cu zeama de lamaie, sau pui in zeama miere de albine, chiar ca face minuni

| alexutzabc a răspuns:

Nivea BB Cream e f buna.o folosesc si eu.

| BlueOctober a răspuns (pentru alexutzabc):

rolling on the floor nu nu e de curatare si ingrijire...

| alexutzabc a răspuns (pentru BlueOctober):

Mars!

| BlueOctober a răspuns (pentru alexutzabc):

Hahaha...te oftici?