| BoboKitty a întrebat:

Nu am idei cum sa ma imbrac si cum sa ma aranjez la scoala. Sii vreau sa stiu si ce se poarta in 2014. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, gasesti aici idei de tinute pentru scoala: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/, iar tendintele pentru 2014 aici: http://sanduirina.com/......hiar-acum/

Bafta! :)

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

La scoala mergi sa inveti, nu e cat-walk, ar trebui sa fii mai preocupata de ce o sa ai de invatat, nu de "cum sa te aranjezi". De asta o sa te ocupi cand o sa ai o meserie buna, bine platita, care sa-ti permita sa urmezi toate tendintele anului respectiv.

| CandyღDulceata a răspuns:

Azi dimineata am vazut la tv ca marii desigheri vestimentari au lansat pe piata o colectie de haine cu imprimeuri florale, alea sunt la moda in 2014 imprimeurile florale mari, colorate, culorile neon nu se mai poarta, se poarta galbenul, rosul aprins, albastru si verde :* happy

| nimeniooda a răspuns:

Ce iti sta bine tie... Nu poti sa porti ceva ce e la moda daca nu-ti sta bine, parerea mea.

| Vannne a răspuns:

Stiu ca se poarta ROZ ORHIDEE.
Restul, nu iti stiu gusturile.

| Blaesar a răspuns:

Du-te goala sau deloc.

| Georgia1234 a răspuns:

La scoala trebuie sa te imbraci destul de decent, poti purta o camasa cu o pereche de blugi.