| mariyya a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor nu stiu cum sa ma imbrac la scoala vreau ceva clasic decent si totusi modern am nevoie disperata nu am nici o idee pe bune la scoala ne cere uniforma cu camasa etc: dar acum nu prea ne-a mai cerut...deci vreau idei cum v-am spus!

3 răspunsuri:
| GeorgyGirl a răspuns:

Eu zic sa iti iei o pereche de botine cu blugi mai mulati si o camasa daca zici ca va cere uniforma camasa iti va fi de ajutor si arata si bine una mai stramta si asorteaza ti camasa cu botinele si poti sa iti pui ca accesoriu o pereche de cercei mai colorati!

| anonima3389 a răspuns:

Poti purta blugi skiny, opereche de botine cu toc, o camasa simpla si poti pune ca accesoriu o cravata sau papion sau in talie genul acela de cordoane cu o floare mare asa. poti sa-ti iei si niste pantaloni negri.

| elastanescu a răspuns:

Daca esti disperata iti dau eu un sfat.Pentru a te imbraca si syc si pentru a respecta si uniforma scolara incearc sa asortezi un papion cu buline la o camasa cu blugi cu talie si vestuta de blugi cu steagul europei de preferat.
Sper ca ti-am fost de folos! Bye!