| KidzzzAww a întrebat:

:o3 Imi spuneti cum e tunsa tipa asta din imagine? :o3
http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pai parul cred ca e filat,e tunsa pana pe la umeri,cam asa,si mi se pare ca in scari, bretonul intins, peste ochi.

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai are breton pe o parte, destul dedes, e filata si are volum la radacina.
Sper sa-ti fie de folos.
baftahappy

| djroxana a răspuns:

Cum trebuie sa scriu pentru a vedea pe youtube oameni care nu sunt filmati?

| KidzzzAww explică (pentru djroxana):

Cum adica? O.o

| djroxana a răspuns:

Hei scuze dar nu asta trebuia sa fie rasppunsul meu ci acesta: pai vad ca are parul tuns in scari prins in coada apoi cu placa, bretonul lung tot in scari si cu placa in parti la breton lung si pe la frunte scurt