| CosSmiiina a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se numeste tipa:
https://www.facebook.com/....../photo.php

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Hai că sunteți culmea.
E o simplă puțană de pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| Incepator01 a răspuns:

De ce nu dai anunt in ziar?

| CosSmiiina explică (pentru Incepator01):

Ca nu vreau, probleme? waiting

| Incepator01 a răspuns (pentru CosSmiiina):

Pai da, ar fi cateva probleme, site-u asta nu este un site de persoane disparute, rapite, sau mancate de extraterestrii. De unde viata mea sa stim noi cine e tipa? E vreunu dintre noi Nostradamus si nu stie? Cred ca nu. Nu suntem vrajitoare sa-ti ghicim in pixuri cati neuroni are tipa. Asa ca te rog frumos sa nu mai postezi astfel de intrebari pe site, pentru ca nu-si au rostul. Te pup happy

| CosSmiiina explică (pentru Incepator01):

Este o simpla intrebare, iar daca te deranjeaza intrebarea mea, se poate trece cu vederea peste ea, eu nu te-am obligat sa raspunzi.