| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Stiti care este cea mai buna metoda de epilare la subrat [ ca sa nu creasca padure rolling on the floor happy ]? Si dc?

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

La salon cu cearawinking daca ai noroc sa dai de o cosmeticiana buna, atunci nu vei simti nimic, de aceea iti recomand saloanele Ella. Unul este Pe soseaua Giurgiului, aproape de Drumul Gazarului, iar altul este pe Brancoveanu printre niste blocuri. daca te faci De trei ori, atunci firele fiind smulse cu tot cu radacina unele din ele, nu vor mai avea din ce sa creasca. Eu m-am facut decat de 2 ori si dupa ce ca aveam si eu decat 10 fire rolling on the floor acum abia se mai vad rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Turism_Sejur_1974 a răspuns:

Intr-adevar, la salon cu ceara. Eu am gasit un salon pe Brancoveanu, WOW se numeste unde pachetul de epilat total este doar 60 lei http://saloncoafurawow.ro/cosmetica-preturi/

| Cornel15 a răspuns:

Salut! sunt baiat dar am intrebat.o pe mama si a zis ca cea mai bune metoda de epilare este cu Ceara nu cu Bigu pentru ca o sa creasca mare! fundita love struck?