| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda de epilare a feselor la barbati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Daca nu vrei sa ai cur de maimuta, nu te lua dupa ultimele 2 raspunsuri
cea mai ok varianta ar fi un aparat de tuns corporal

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceară caldă!
Pa, pa.

| radomire a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Auzisem de o metoda mai conventionala, un fel de pasta cu care te dai si pica singur. Stii ceva?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cremă depilatoare, este ca și cum ai da cu lama!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Ceară!

| Weider a răspuns:

Poti folosi crema depilatoare, pui acolo unde vrei si stai atata timp cat scrie pe ambalaj, nu costa mult, mai bine decat cu lama ca te poti taia usor. Numai bine.