| Despacito654 a întrebat:

Care este cea mai recomandată metodă de epilare la subrat pentru barbati?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Crema de epilat. Nu doare deloc. Si nu necesita mult timp si nu indeseste parul ca big ul.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In general ar fi ceara, si ok pentru piele si de durata, dar acum cam orice e ok mai putin crema depilatoare.

| darrio2007 a răspuns:

Ghilotina.

| LPCTSTR a răspuns:

Săpunești bine locul și razi cât de bine poți tu, atât.
Ai grijă la cât de repede razi, să nu te iriți sau mai rău, să-ți apară o gâlmă semi-dureroasă cauzată de o mică infecție.

| Lioana a răspuns:

Cea mai eficienta metoda e epilatorul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Apa si sapunul!

| Zdog a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cum poti sa te epilezi cu apa si sapun.:/
Reciteste intrebarea si apoi comenteaza.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Zdog):

Milioane de ani s-a folosit apa, apoi de cateva mii de ani s-a folosit si sapunul pentru a fi inlaturat mirosul neplacut al transpiratiei.

| RobertMoon a răspuns:

Ras sau epilat cu ceară, dar e *** dureros.

| Zdog a răspuns:

1-Masina de ras
2-Benzi epilat
3- Crema epilat
4-Bigul ( incearca sa-l eviti deoarece iti creste la loc mult mai repede si firul de par o sa fie mult mai gros. )

| ManeciSamuel a răspuns:

Eu folosesc masina de ras, este cea mai buna metoda pentru a te epila.