| elllaaa a întrebat:

Heii.Sunt nebuna dupa "bratarile prieteniei"am o gramada pe care le-am cumparat dar vreau sa imi fac si eu una care sa fie originalapuppy dog eyes.Stiti careva vreun site care m-ar putea ajuta sa invat sa fac?puppy dog eyes.Dau fundalove struck.

Răspuns Câştigător
| JustMe6378962 a răspuns:

Www.youtube.com
Scrii pe youtube: friendship bracelets, si iti da o gramada de modele. Eu de acolo am invatat.
Sau poti incerca pe www.clopotel.ro la chestia aia *de capul tau* sau ceva asemanator.
Bafta la impletit! :* Te pup, pa!

| elllaaa explică (pentru JustMe6378962):

Multumesc muult de tot!:**:'33.

3 răspunsuri:
| ChristinaGM a răspuns:

Poti sa scrii pe youtube bratari din ata, bratarile prieteniei sau friendship bracelet, e simplu, gasesti acolo, eu de pe youtube am invatat eu de ex de aici am invatat : http://www.youtube.com/watch?v=N_zcU39Szuo si dupa ce inveti sa faci din astea usoare poti sa faci si cu modele uite aici un site unde sunt foarte multe modele frumoase : http://www.youtube.com/user/BeyondBracelets?feature=fvst eu de aici fac modele :) sper ca te-am ajutat;)