| ღLoveღMusicღ a întrebat:

Ce site-uri cu bratarile prieteniei stiti? vreau sa cumpar. URGENT

FUNDA

5 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Daca vorbim de aceleasi lucruri....nu cred ca e nevoie de cumparat poti sa-ti faci si tu, nu e mare lucru uitete pe youtube la ceva tutoriale si te inveti repede big grin eu asa am invatat big grin

| TheGaara a răspuns:

Bratarileprietenieitale.wordpress.com

| Ciochistu a răspuns:

Http://www.facebook.com/bratarile.prieteniei.37 sau add pe yahoo la alxz_siatat

| lmankml a răspuns:

Http://lovecolours22.blogspot.ro/. Modele la comanda pe langa cele de pe site. Se pot face si reduceri

| anamaria211 a răspuns:

Fac si eu daca esti interesata id meu roxy.ana18@yahoo.com