| xFunkyGirlsX a întrebat:

Heii TPU.Am o intrebare.Cum mapot imbraca la scoala? Mentionez ca avem o vesta de blugi ca uniforma.Imi puteti da niste sfaturi sau niste saite-uri cu ce sa ma imbrac. Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.SI mai spun ca am 12 ani aproape 13!

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Presupun ca esti in clasa a 7-a.
Iti poti lua blugi,daca s-ar putea culoare apropiata de vesta,o helanca colorata sau alba, de ce nu. Iti poti lua si camasi si tricouri, acum depinde de tine. (asta a fost prima varianta)
A 2-a varianta: Jeansi colorati,bluza cu maneca treisfert alba sau crem, vesta, desigur si s-ar potrivi foarte bine o pereche de tenisi.
A 3-a varianta: iegari negri,fusta de blugi sau pantaloni scurti de blugi,un tricou colorat si vesta. In picioare ti s-ar potrivi foarte bine sandale sau tenisi,de ce nu.
La gat poti purta la fiecare tinuta o esarfa colorata,simpla, in carouri ori de care! Iar in picioare din cate stiu eu se poarta tenisi! Si desigur obisnuitele sandale sau platforme de primavara.
Sper ca te-am ajutat! XoXo, Arii

2 răspunsuri:
| eatpraylove a răspuns:

Inveti la Racovita, nu? Da probabil ca esti in clasa a VI-ea sau a VII-ea, deci, eu spun ca nu e chiar necesar sa mai porti uniforma adica ideea e ca eu sunt intr-a VIII- a si nu o mai port de mult timp, dar depinde de diriginte, oricum mie mi se pare ca merge cu orice, eu cel putin purtam multe stiluri, dar oricum acusica se va incalzi si nu o sa mai trebuiasca s-o porti deci te vei putea imbraca cu ce-ti pofteste inimioara