| xFunkyGirlsX a întrebat:

Heii TPU! Imi ziceti ce sa port la scoala adica ce haine sa imi iau mentionez ca avem o vesta de blugi ca uniforma si cu aceea ar trebui sa o iau.Imi puteti da si saite-uri sau puteti raspunde direct cum vreti! Dau funda celei mai bune tinute!

Răspuns Câştigător
| HaineDeVis a răspuns:

Buna xFunkyGirlsX, poti fi speciala cu tenisi sau adidasi Low sau Hi de la Lee Cooper, blugi conici fara curea cu shnur si strimti cu banda jos iar top poti incerca vesta pusa pe orice tine de o culoare deschisa camasa sau tricou...atat cat stai in interior :). Ca idee incearca www.hainedevis.ro si o sa intelegi ce vreau sa zic! Mult succes si fi tu speciala, hainele sunt speciale daca le porti cu mandrie!