| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii TPU. am o intrebare de moda... nu stiu cu ce se poarta bluzele lungi, gen aproape pana la genunchi, ma puteti ajuta?
Dau funda ❤

Răspuns Câştigător
| Aniana111 a răspuns:

Daca vrei un look mai messy asa poti sa le porti cu boyfriend jeans sau daca nu poti sa le porti cu skinny jeans cat mai simpli in sensul fara aplicatii pe ei dar pot fi si rupti evident iar in picioare bocanci negri sau adidasi cu o geaca de piele arata super

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Merg si cu bluzi, in general daca sunt intr-o singura culoare si fara niciun model
In rest cu colanti, intr-o culoare neutra, de preferat negru sau alb sau cu pantaloni scurti si poti lua cizme mai lungi si dres gros pentru iarna.