| Kayn221 a întrebat:

Sunt mai lung de la talie in sus decat la picioare si as vrea sa para picioarele mai lungi. Pare ca am picioarele scurte si talia pana la genunchi. Ma puteti ajuta cumva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Cămașă in pantaloni, pantofi de aceeași culoare ca si pantalonii

| Kayn221 explică (pentru Justme1997):

Multumesc! Si la bluze/tricouri?
+ Ce fel de haine ar trebui sa port daca sunt mai slab?

| Justme1997 a răspuns (pentru Kayn221):

Daca erai fata iti ziceam sa bagi in pantaloni orice bluza sau tricou dar asa nu stiu laughing nu e ceva rau sa fi slab, poti sa porti orice iti vine

| Kayn221 explică (pentru Justme1997):

Atunci imi schimb sexul. sau caut niste haine mai ok laughing Merg pe a doua varianta mai bine