| madie a întrebat:

Sunt curioasa sa aflu daca se mai poarta primavara(cat a mai ramas din ea)/vara asta acele cizmulite lungi, pana aproape sub genunchi, fara toc, foarte comode, cu multe gauri (nu cele din macrame!) big grin. Ce stiti, fetelor? happy

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da se mai poarta! Sunt pe trend si sunt foarte aerisibile.Gaurile alea se potrivesc sezonului de primavara:X.

| LCD a răspuns:

Dar nu te imbraca ca toata lumea!
fi originala si faina happy
si la mine in oras de exemplu, cizmulitele alea s-au purtat toata vara trecuta.Si albe si crem si negre.Eu nu mi-am luat straight face ca toata turma.Deci gaseste ceva care sa-ti placa, dar sa fii si originala si placuta

| SuperGirl8 a răspuns:

Sincer.acum se poarta papucii decupati.Mai ales opincutele.decupate in fata si mai inalte [ in partea din sus ma refer ] Deci.cred ca s'ar putea pune in aceasta categorie daca chiar iti plac.Deci.oricum.tot'ul e sa le asortezi cu ceva chic si gata'winking Succes':*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am mai vazut pe strada fete care poarta, dar nu ca si anul trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, da; inca se mai poartawinking.

| dulcika_3604 a răspuns:

Din moment ce sunt cu gauri...eu zic ca se poarta la mine in Deva toate fete au cizmulitze din asteawinking

| andreeadaniela_6674 a răspuns:

Nu se mai poarta!