| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Anul acesta am banchetul de sfarsit de clasa a VIII-a si vreau sa imi iau o rochie stilul acela "princess". Credeti ca s-ar vedea bine cu o pereche de pantofi cu talpa ortopedica (in ei ma simt cel mai bine)?

2 răspunsuri:
| BeatriceL90L a răspuns:

Scuza-ma ca-ti zic, dar...nu. Daca se vad catusi de putin pantofii, atunci nu-ti lua cu talpa ortopedica. De obicei nu ne simtim prea lejer cand suntem dichisite. Asta-i problema tocurilor (fie ele cat de mici).

| KatlynKim a răspuns:

Nu, talpa ortopedica merge mai bine la rochiile drepte. Nu la cele umflate cum vrei sa iti cumperi tu.